Alíšek........a...........Puškin

Další členi blogu :D:D

Leden 2009

Heyky!!! Jsme dneska byla na těch talentovkáách:)

12. ledna 2009 v 21:41 | Therushka |  Xx Co se děje xX
HEyky...já už to mam za sebou!!

Huráá :D!!

Tk jsem tam přišla v 7h a zapsala jsem se, pk v 7.45 k nám promluvil ředitel-zdál se mi strašně v poho. Pk nás rozdělili do učeben. Byla jsem jinde než Romí :(..ae zase dobře, aspon jsem se mohla soustředit jen na sebe a ne na něj :) A nejprv jsme měli zátiší kreslit. Bylo to na stoličce-měli jsme jí nakreslit celou, na ní byla cihla a ní ještě jedna a na tý spodní byl bílej kelímek a na tý horní složenej hadr. Všichni kolem mě ten kelímek vystínovali upa tmavě, ae já si řikám, na tom kelímku žádnej stímn neni, oni to maj určo blbě, já tam žádnej neudělám, což myslim že ubde dobře. Pk byla 10 min přestávka a kresba z paměti-pastelkama(jako v mateřské školce:D) a měli jsme nakreslit: Africkou krajinu, pyramidu, velblouda a letadlo :D a má to mít nějakej vtiip, tk jsem to tam nějak načmárikala, myslim-co myslim tea vim- že jsem to nakreslila ošklivě ae kresba se hodnotila naštěstí až druhá první se hodnotilo nápaditost, vtip a fantazie..tk snad náky body za to budouu...pk zase přestávka a test-ptali se na kterym náměstí je sousošší Jana Husa- a) Václavské, b) Letná a za c) Staroměstské, typla jsem si to a doma mi řekli, že jsem to dala dobře, pk tam bylo jestli měl rád Karel IV. kávu :D připadalo mi to legrační..mno ae samozdřejmě, že neměl, páč káva byla v čechách až potom. A tk..pk se tam ptali něco z chemie, matiky, čejáku, ae to bylo zcela primitivní...juchůůů:) Pk byla hodka na oběd a máma mě vzala na pizzu a když jsem se vrátila modelovali jsme buráák!! 3x větší na destičce 20x20x2 a měli jsme na to čas od 13.30 do 18 ae všici to měli hotový tk chodili domu koulm 16.30 a já tky..a přišla jsem dum a maminka mi koupila chlepíčky a vodelčky a měli jsme mejdan..zlatíczko :)


Tk už to mam za sebou hurááJo a ete jsem zapomněla na pohovor ten jsem měla hned při kresbě zátiší ap tali semě na českýho malíře a jářekla: Škréta a oni v jakym byl období a já baroko a znáš jinýho malíře v tomto období a já ne ae znám grafika a noi jakýho Holara jo a to jste se o něm učili ve škole a já ne já jsem si ho nějak tam sama našla a oni jooo váážněě?? a já jo! Pk prohlíželi moe kresby(domácí práce se to nazývá) a měla jsem tam krebu na terý jsem kreslila tátu a oni kdoto je?? a já táta jo a pk tsm byla druhá táty a oni a toe maminka?? a já výgeb :D ne toe tky táta :D a pk jsem tam dala vyfocenýho svýho psa nabarvenýho na modro..moc velkrej uspěch neměl, mysleli, že toe hračka :D

A Roman nemá moc odbrej pocit z toho..ae věřim, že se tam dostane, páč on umí kreslit klááásně líp jak jáá!!


Tk mi držte palce, at se v pátek dozvim, že jsem se tam dostala...plooosííím...:) díík .)

Moj Bože-Katka knechtová

11. ledna 2009 v 12:19 | Therushka |  Music xXx

Tuto písniczku muluju! Moj Pane Bože spásy méé...áách...upa kláása....kdybych tk viděla ten film :D

"Bože...Ježíš žije"

áááách upa hladí srdce tato písniczka :)

Mno tk už dost snění :DxX muj sen 10.1.09 Xx

10. ledna 2009 v 21:01 | Therushka |  Sny....:D
Tk dneska se mi zdál trochu šiblej sen hlavně to auto mě dostalo :D. Tk čtěte a smějte se :)

Zdálo se mi, že jsem jela s mámou a bráchou do kauflandu a pak tam s náma byl aj Dan Raichman a máma chtěla abysme šly domu, že tam je děda a já chtěla za tátou a pak jsme se zhádaly a tk oni šly a já si koupila náký věci a šla do skladu a tam projelo tkový krásný modrý retro auto a pk jsem od tamtud vycházela a byla tam Lucka Vránová začly jsme kecat o klukách a pk, že už jdu a ve výhodu potkám Marcela a ten něco mumlá jeslti jdu zejtra do sboru a já se v davu otočim a zeptám se ho jestli to bylo na mě?? A on nic ,tk jsem šla dál a máma s bráchou nas mě čekali v autě.


:) Dostalo mě to auto ve skladu...dobrý že :-D

Tk mi v pondělí...12.1. plosííím držte paleczky :)

10. ledna 2009 v 20:15 | Therushka |  Xx Co se děje xX
Tk v pondělí dělám talentovky...Vubec se netěšim, páč se boim, že to zvořu :(. A bude to dcl záhul. Přijdu v 7h a odejdu v 18h večer. :( A budu tam kreslit zátiší, pk modelovat a pk kreslit něco z paměti. Pk budu psát všeobecnej test a netěšim se nejvíc na pohovor. Tyo, co já tam zas vykoktám...Ae doufám, že se na u školu dostanu, páč tam strááášně chci!!!! Muj best friend Roman tam jde taky a na talentovky se xX ten blázen Xx těší!!! Nepochopim!! On to nebere nějak tk vážně...Mno musim se ještě něco našprtat o malířích, graficích (a to ne o graffiti umělcích...kééž by jen to :D) a sochařích....Leonardo da Vinchi, F. de Goya, Michelangelo, Picasso, ...chjoo chjoo...njn za chvíli to bude za mnou...v úterý už si to budu juchat do školy a všem řikat jaký to bylo a už možná budu vědět, jak jsem dopadla...Tk mi plosíííím xX Romíkovi taky Xx držte fšechny palečky, který máte, at to zvládnem a at se tam dostanem....

Díky moooc, jste moe zlatíííczka!!!! :)


tk díík a paaaaa zatíím .)

co se nám občas zdá ?? ---....sny.....--- Denča vs. Moe máma...

8. ledna 2009 v 18:40 | Therushka |  Sny....:D
Upe mě dostává, jaký maj občas lidi sny....jak mluvěj ze spaní......Toe fakt na umření ze záchvatu smíchu....

Třeba moe Denisa, ta furt něco mumlá ze spaní...např. minule jsme se koukaly na film, když jsme byly u Esty a ona usnula, tk jí pk jdu budit, že už jdeme do postele a ona na mě zařčne křičet: "Terko, ty jsi nějaká divná!!" tk řikám: " jako proč??" "jo jsi nějaká divná" "proč Deniso??" " Se mě furt ptáš kde jsi kde jsi kde jsi!!!" a já: "Se ti muselo něco zdát, já se tě na nic neptala!" A denča mi to pořád něchtěla věřit, a když už konečně uvěřil, vybuchly jsme všeci tři ve smích..:)

Nebo moje máma, z tý tky chcípám. To minule se jí něco zdálo a řiká: "Tk mi to řekni, no ted jsem se probudila (ae spí) a ted mi to ten pejsek nedopoví!" tk k ní přijdu a řikám: "Mami, to jsem já!" a máma: "Ne tebe nemyslim, já myslim toho malýho pejska na tý žárovičce! A on mi to nedopoví a zejtra je sobota a ta žárovka už nebude svírtit a on bude smutnej, že jsem to neviděla"..... Tk toe tky LOL mno.. :D

To zas někdy tedkons se mámě něco zdlálo, prudce se posadila a řiká: " Kde je tamten.....??!" (a kouká na dveře) , po chvíli koukání něco zamumlá a zase si lehne a spí.

Pk ještě tu samou noc řiká: " Ne, to nedopustim! Teri, nedávej tam ty brejle, spustíš požár! To je ne..ne....nebezpečný!"


:D:D

Docela dost se u toho směju....vy ne??


...--Praha--...

4. ledna 2009 v 13:48 | Therushka |  Xx Co se děje xX
Tk jsem v tý Praze akkrád za chvíli jedu domuu :-(:-( ae tk byla to prča..například jak jsme hledali čajku 2h a byly jsme tam asik 20min místo 3h :-D a jely do,...včera jsme jely na rybník bruslit a já to absolutně neuměla tk jsem se tam klátila :-D a házela držky....dostalo mě jak tam jezdil ten kluk na kole po ledě n:-D a dneska jsem s Esty jela do boru čekala jsem nákej velesbor asik tk 2-3x větší než náš a ono tm tkovej 20 lidiček v jrdný místnůsce já z toho nemohla :_D si řikám že po tolika lidech se scházíme ako skupinky a oni jsou tam takhle každou neděli..:-D lol ako...mno a včera jsme si daly s Esterkou do nosánku :-D a dneska hurá uvidim zas svýho ovečkopejsánka mýho milýýýýý :-* ako ae inako se mi ubec ae ubed nece dom :-( tk zatím paa.. :)