Alíšek........a...........Puškin

Další členi blogu :D:D

Sny....:D

Poslední dobou...-konec světa??

7. června 2009 v 12:01 | Therushka
Poslední dobou se mi zdá o oknci světa...jednou se mi zdálo, že to prošlo upe v pohodě, odešla jsem z tohoto světa se svymi přáteli, pak zase, že se všichni lidé schovali na velkou železnou lod, kde měli přečkat, až ta pohroma zkončí...uch...asi na to poslední dobou hodně myslim, proto se mi o o tom zdá...čímdál více se dovídám různé věci, třeba, že bude problém se zásobováním a nebudeme mít asi měsíc všichni co jíst azd... :(:( ..bojim se toho.....co si o tom myslíte vy??

xX muj sen 10.1.09 Xx

10. ledna 2009 v 21:01 | Therushka
Tk dneska se mi zdál trochu šiblej sen hlavně to auto mě dostalo :D. Tk čtěte a smějte se :)

Zdálo se mi, že jsem jela s mámou a bráchou do kauflandu a pak tam s náma byl aj Dan Raichman a máma chtěla abysme šly domu, že tam je děda a já chtěla za tátou a pak jsme se zhádaly a tk oni šly a já si koupila náký věci a šla do skladu a tam projelo tkový krásný modrý retro auto a pk jsem od tamtud vycházela a byla tam Lucka Vránová začly jsme kecat o klukách a pk, že už jdu a ve výhodu potkám Marcela a ten něco mumlá jeslti jdu zejtra do sboru a já se v davu otočim a zeptám se ho jestli to bylo na mě?? A on nic ,tk jsem šla dál a máma s bráchou nas mě čekali v autě.


:) Dostalo mě to auto ve skladu...dobrý že :-D

co se nám občas zdá ?? ---....sny.....--- Denča vs. Moe máma...

8. ledna 2009 v 18:40 | Therushka
Upe mě dostává, jaký maj občas lidi sny....jak mluvěj ze spaní......Toe fakt na umření ze záchvatu smíchu....

Třeba moe Denisa, ta furt něco mumlá ze spaní...např. minule jsme se koukaly na film, když jsme byly u Esty a ona usnula, tk jí pk jdu budit, že už jdeme do postele a ona na mě zařčne křičet: "Terko, ty jsi nějaká divná!!" tk řikám: " jako proč??" "jo jsi nějaká divná" "proč Deniso??" " Se mě furt ptáš kde jsi kde jsi kde jsi!!!" a já: "Se ti muselo něco zdát, já se tě na nic neptala!" A denča mi to pořád něchtěla věřit, a když už konečně uvěřil, vybuchly jsme všeci tři ve smích..:)

Nebo moje máma, z tý tky chcípám. To minule se jí něco zdálo a řiká: "Tk mi to řekni, no ted jsem se probudila (ae spí) a ted mi to ten pejsek nedopoví!" tk k ní přijdu a řikám: "Mami, to jsem já!" a máma: "Ne tebe nemyslim, já myslim toho malýho pejska na tý žárovičce! A on mi to nedopoví a zejtra je sobota a ta žárovka už nebude svírtit a on bude smutnej, že jsem to neviděla"..... Tk toe tky LOL mno.. :D

To zas někdy tedkons se mámě něco zdlálo, prudce se posadila a řiká: " Kde je tamten.....??!" (a kouká na dveře) , po chvíli koukání něco zamumlá a zase si lehne a spí.

Pk ještě tu samou noc řiká: " Ne, to nedopustim! Teri, nedávej tam ty brejle, spustíš požár! To je ne..ne....nebezpečný!"


:D:D

Docela dost se u toho směju....vy ne??
 
 

Reklama