Alíšek........a...........Puškin

Další členi blogu :D:D

Xx Co se děje xX

PF 2012

22. prosince 2011 v 14:54 | Therushka
Tak tohle je ten náš Puškin z jižních čech....a malba,kterou jsem tam namalovala. Když jsem tu malbu fotila,tak si na ní takhle sám sedl jakoby chtěl říct:"Odtud jsem!" :) xD Tak Veselý Vánoce:)

S čokoládou a čajíčkem:)

19. července 2011 v 19:18 | Therushka
Zdravím! Tk si tady sedím v klídku doma a popíjim horký čaj. Sebrala jsem z lednice tu čokoládu,co se včera na sluníčku roztekla a udělala si sladkou minutku xD Jsem ted úplně zažraná do seriálu Gosip girl. Já vím, je to povrchní a chazící můj charakter,ale aplikuju si jednotlivé situace do svého života. Při dnešním díle jsem si uvědomila,že už jsem sakra dlouho nenavštívila můj blog xD. tak jsem tu! Prázdniny už jsou skoro v půlce a á můžu zase říxt,že se vůbec nenudim. Skoro nejsem doma a pořád něco v plánu. Akorát ted se mi jeden plán zhatil! Pořádně jsem nastydla a tak jsem nejela s tátou do Uherského hradiště. Je mi to líto,protože jsem se moc těšila. Měli jsme ít na vernisáž (což já miluju!). Připravila jsem si na ní krásný šatičky :))), ale nakonec jsem musela tátovi zavolat,že to ruším. No,tk jsem apon doma a užívám si pohodu. Odpočívám od mých trhlých přátel, kteří mi někdy dělají starosti. Takové krásné dny klidu a samoty,čas pro sebe. Dneska mi měla přijet kamarádka z Liberce, což o to,ale zase jela zpět, protože tu byla chyba v komunikaci a muj milovanej, zlatej, obětavej bráška na ní čekla na jiný zastávce, oba tam čekali asi hodinu (v tom horku!), pak jsem se DiDi dovolala a zjistila, oč jde. Asi byla naštvaná a tak řekla,že zas jede domů. Moc mě to mrzí, těšila jsem se na ní. Doufám,že to příště výjde:). Zítra jedu na tábor, budu tam jakoveoucí-oj to bude zápřah! Nicméně to nemění nic na mém kašli, to je ten problém, doufám,že zítra budu moct odjet:). Tk zatím paa Gruáááá:)))

Nemocná....

2. října 2010 v 21:08 | Therushka
Ahojky...tak prázdniny dávno za náma.. a ze školy nával učení. Přesto nezapomínám,jak jsem se o prázdninách dobře měla, ani jeden jedinej den jsem se nenudila a skoro vůbec jsem nebyla doma :) Reggae festival, tábor, pak v Poniklý u Werů, paříž, englishcamp, madarsko... nejlepší prázdniny,ale jen mi je líto,že jsem neměla tolik moc času na svoje kamarády doma...na Denču atd.Ale její narozky jsem naštěstí nezmeškala ale pěkně jsme je oslavily:)

Ted jsem už 2.týden nemocná a ve škole mi to určo neuvěřej zase,jenže prostě já ty nemoce překonávám pomalu...alespon za mnou choděj kamarádi a nenudím se,taky čtu a poslouchám hudbu...dneska jsem se trošku dala do kupy a přestavěla si pojíčeki...nádhera,hned je tam víc místa a vygruntováno je tak,že to pokojík dlouho nezažil. Vyklidila jsem věci,co se nehoděj a dala je do krabic, opravdu pokojíček vypadá dospělejš a volnějš..nemůžu se dočkat,až ho ukážu Denče a ostatním kamarádkám:)

Tak pro dnešek bych asi už měla končit...jdu se dívat na seriál:) pa pa

PS: dlouho jsem neměla počítač,tak jsem nepsala a taky bylo plno práce o:-) ♥

ZravíM!váS!♥

6. července 2010 v 0:09 | Therushka
OU jééés...konečně jsem zase taj....

Omlouvám se,není na blog čas...ted jsem se upe zbláznila do hry Metin2,takže furté pařim xD Za pár dní jedu na tábor, na ten se tky nehorázs těšim a celý prázky budu v trapu,tkže blog zas bude ochuzenej....x(

Dneska mam nákou smutnou náladinku...tk poslouchám pomalý,smutný písničky a zabíjim vlky v Metinovi (xD).

Zítroš jdu s nejkámoškou Denulkou do kina na 3.díl stmívání...tk uvidíme,jaký to bude...x)

Už aby ten tábor byl,páč ten mi dodá dobrou náladu ještě na pul roku a dá mi sílu,povzbuzení a jistotu v Boha do života...jako min.rok...díky tomu byl konečně ten muj křest!:)

Už je zase hodin,tkže asi jdu do hajáán ...dobrou,esli někdo čtete (:-*)

♥♥♥♥♥
♥♥♥♥
♥♥♥
♥♥

Ták zas někdy....Therezs (Gwey)....

Zase na to kašlu!:(

11. března 2010 v 18:51 | Therushka

Ahojky všici,co to čtou, omlouvám se,že sem ubec nechodím,bud nemám čas,nebo náladu,ae ted jsem se k tomu zase konečně dohrabala:)

Co je nového??:)

Minulou středu jsem byla vneku s Verčou a Hnozou,páč se chtěli seznámit,byla to sranda,páč nikdo nic neříkal,taK jsme se jen smáli,pak jsme byli v cukrárně a pak u nás si udělat Fondue....No,to,abych s nima mohla jít ven,jsem si doslova vydupala,páč mam od pololetí zákaz chodit v týdnu ven,páč se moc neučím,ae je to tak dobře,aspon furt někde nelítám a nejsem unavaná a pak se jen divím,že mám blbý známky, akorát jsem se ted dlouoh s nikym necviděla,krom Roaman,páč s nim chodím do tej třídy..muj velkej bráška...Ted jsem nemícná,tak jsem ho viděla tak,že byl u nás 2dny nemocnej se mnou a s bráchou,abysme se nenudili a něco se i učili:D no a tu středu předtím jsem zase byla v divadle a venku s Verčou a prozměu s její bejvalym spolužákem...jsme mu ukázaly město a bylo to hezký,pak v tom divadle a tam byla taky sranda...:)

Čím víc budu mít dobrý známky,tím častějš budu moc chodit ven a ne jen o víkendu,takže ted se trochu lepším a tak je to na dobré cestě....

Poslední dobou mám divnou náladu...na bráchu jsem v jednom kuse nepříjemná atd...

Už abych byla zdrvá,páč se doma dcl nudim,krom toho,že koukám na Zoufalky s mámou,čtu si,kreslim si,jim čokoládu,hraju si se psem atd:D

Někdy se mi zdá,že je to všechno dost těžký a cítim se vinná i z thoo,za co nemužu a udělala jsem to dobře...zvláštní...achjooo...:)

Snad už budu končit,páč jinak nic novýho není,krom toho,že jsem nedávno spala u Žusinky-mé ženy:D a mé drahé "pokřestní sestřičky"

..:):-*♥♥♥ ....byla sranda a nafotily jsme zas pár foteček,tak sem něco dám..taky jsem jí torchu namalovala a slušelo jí to,akorát nesmí být namalovaná hodně,páč pak vypadá starší oí dost:)

Fotky:foceno Žusinčiným-Lucčiným mobiléém:)kwása?xDNo a ted mi utkvěla v paměti 1písnička,tak jí sem asi dám xD:
Ufff..už jsem myslela,že jsem si ten článek celej smázla...:D naštestí ne,to by naštvalo:D

Tak zatím pa pa :)

Zase moje zážitky :):)

5. prosince 2009 v 19:33 | Therushka
Včera jsem byla s Michalem venku. Nejdřív mi píše,že venku poprachává, že to necháme, až bude hezky. Tak povídám, no tak přijd na čaj,se nemam sušenky :D nebo si vezmem deštník :D a on,že to je dcl vybornej nápad :D:D:D a nebo pláštěnku, co jsme nosili ve školce? :D Nu tak se pro mě stavil a šli jsme zatleskat našemu "nudnýmu stromečku" :D-jsme vymysleli,pče není moc zajímavě ozdobenej :D. A byla pěkně namrzlá "podlaha"-zem?:D takže jsme málem každou chvíli padali :D koupil mi párek v rohlíku a obešli jsme asi 2x město,pak jsme šli do spáru a pak k němu na návštěvu a vypálil mi DVD :):)...no a jak jsme předtim chodili po tom městě, tak koho jsme nepotlkali..toho, o kom jsem zrovínko mluvila xD xD Marcel...a Kuba mě zdravil a já upe neceděla,kdo to je,až pak mi to došlo xD xD ...no a dneska jsem nechtěla jet do Prahy, páč jsem ted na Marcela furt hnusná,ae nakonec jsem jela a byla na něj nepříjemná stejnako...:(:(..chtěla jsem mu to vysvětlit,proč jsem na něj hnusná,ae neposlouchal,tak jsem dál vyprávěla Estynce,za kterou jsme jeli. No a pak to chtěl vysvětlit,až když já neměla chut mu to povídat:/:/...pak jsme jeli k babičce jí dát oriflame, pčidala mi peníze..jsem koukala:):) a dali jsme si čaj u ní...ještě v mekkáčí-jeho závislost,koupil mi chickenburgera, aj kdyz jsem nechcela xD pak jeli na černák,že nás sveze dom jeho táta,ae čekal na nás až u globusu,kterej byl nehoráz daleko xD xD..no neva,sic jsem utahaná a je mi bblě,ae tak aapon, jsem měla dneska co dělat. Mam se dobře...tak ahoj jdu dělat adventní věnec :):)..už budou vánocééééé xD pa..

Po dlouhé době...

11. listopadu 2009 v 14:10 | Therushka
Ach, tak se teda o5 po tisíceré omlouvám těm,co očekávají nové články a nejsou jim poskytnuty... Nemám ubec času, samá škola,šprtění se dějin a literatury a přesto z toho mam 4ky a 5ky:( ...jinako škola oukej, kreslení a vyrábění ze skla:) Ae ach bojim se dnešních třídních schůzek, s jakým obličejem maminka přijde,pče ty moje známky z ČJL a DVK jsou strašný...Za tu dobu, co jsem nepsala se toho stalo strašně moc, minulej víkend jsem v sobotu jela s naším kazatelem do Cvikova za ETynkou a Aničkou,jela ještě Lucka a Dan a udělali jsme si tam svuj předkřestní den,jeli jsme do Kunratic, na to místo, kde byl tábor a s Luckou a Etynou jsme šly na naše místo,kde jsme vyznaly svoje hříchy a rozhodly se jít ke křtu, společně jsme se popovídaly s Bohem a svěřily si naše trápení. Vyznala jsem Lucce, jak jsem jí před tím neměla moc ráda a řekla jsme jí, že ted jí mám ráda hodně moc a co mě překvapilo, řekla mi to samý :D. V neděli jsme měly křest, krása. Starý život je utopen,hříchy smity, už je jen nová Terka,nevěsta Ježíšova. Stejně tak jako Lucka, Etyna, Anička a Dan...Bylo to nádherný, po křtu nám všichni šli přát a dávali mi dárky, objímali mě a my jsme se objímali mezi sebou:) Přišli se na to podívat i Marcel, bráchův Dan a moje nejkámoška Denča,přijela i Esty z prahy, byly tam i Lucčiny nejkámokšy Míša a míša a pak kámoška Hanka..Chci už jen chodit všude s Bohem...Díky šéfe..mtmr:* pa pa New Terra Pearl

Novinky za dobu, co jsem nepsala :)

13. září 2009 v 20:57 | Therushka
No tak ted jsem nemocná, tak nejdu zítra do školy. Škola je zatim v poho, zatim nemáme ještě stálej rozvrh tak se moc neučíme :D mno tenhle víkend byl super, byla u mě Esty a eče u nás byla Denča s Marcelem...byli jsme v čajce a pak do rána kecali :D divim se, že jsem eče nedopadla, mno zítra t dospim :) bylo to supa,akorát jsem zas měla náladu na P.R.D. Důvod je skoro nejasnej.jsem prostě divná, i ted mi na FaceBooku vyšel test, že jsem normální na 0,001% :D he..takže se mnou musíte mít strpení, já se budu už snažit, omlouvám se za svý nálady, který jsme dříve neměla moc často....asi pujdu už do postele, pče nemuuž ubec mluvit, bolí mě vk rku a hlava a mam ucpanej nos, prostě totál..asi umřu, doufám, že se uzdravim do přítího víkendu, pče mam zase jet s Esty a Marcelem na festival...tak já jdu pod peřinu,,paa :)

Moje dny jsou mega happy :)

28. srpna 2009 v 23:27 | Therushka
Tak jsem se rozhodla napsat dlaší článeček, o tom, jak jsem praštěná :D Včera jsem spala u Žuisnky a dneksa ona u mě..měly jsme se bezva..samý výtley :D hlavně ta večeře, vid! :D Udělaly jsme si mega sendwiche, kde bylo plno šunky, salámu, sýra, rajčete, papriky atd..mnam..a já vždycky něco řekla a vybuchly jsme ve smích, byl poprskanej celej stůůl..bleff!:D jestě že tam nebyly její rodiče, by byl trapas:D A pak jen Lucka:"tati, chceš chleba?" ..no to sem radši nebudu vypisovat, jak jsme se tlemily..:D ...proč? ..ehm..pak jsme se ve 22h začlyk oukat na Titanic...a já jen u toho furt:"néé,néé!" a pak nám ráno její bratr řikal, že to bylo slyšet až nahoru do pokoje :D ..trapas:D ..no jsme si trochu pobulely...pak jsme bulely aj u tytulek, enemže se stalo něco nečekaného...v tytulkách bylo normal jména jako např. Josef Svoboda atd..enemže najednou -zatím co my bulíme-tam řikaj:"a Tonda Navrátil." ..che...jsem se tak zarazila pak to zopakovala a obě jsme vybuchly ve smích..celý ubrečený jsem se tam chlámaly..nám ten smutnej dojem zkazil nákej Antonín :D ..nechnápu, jak se někdo muže prezentovat u filmu jako Tonda..kdyby Antonín...LOL stě..no a pak běžný výbuchy..dneksa jsme byly s Luckou na přehradě...to bylo supa...škoda, že musela odejít tak na rychlo..no co :) Ted se na mě zas někdo naštval, žeo Marcíí :D ..no snad to už bude ok...pče Vás mam všecičky ráda.. A dík za super dny Lucíí :):-*Ete jsem chcela napísat pár hlášek, co jsem zase vyplodila ze své hlavy :) ..dycky jeden den mám, že furt řikám jednu hlášku..třeba jedne dn jsem řikala na všecko, že toe uchylní, pk hybridní:D(žeo Lucko, to jsme pak začly řikat upe na vše) ap ak totál, atd :D jsem stě mentá..totá lmentál..
No a dneska jsem vymyslela, že jsem kobylka s batužkem..nvm proč,no to začlo tou morseovkou s Míšou, žeo :D LOL , taj vám napíšu, co mám ted za statut na FB:

Tereza Fišarová

Muj pes okusuje Francii a já jsem kobylka s batužkem, která jí v noci se Žusinkou Yogurt s rajčetem..bleff!:D Stě..-magořinec- ..budoucí spolužáci se maj na co těšit :D-Pes totiž našel šablonku francie, tak mi to znělo srandovně, no a to s tim yogurtem s rajčetem, to jsme si pochutnávaly s Lucí u Titanicu, pěkně nás po tom bolely bžíškaa..uuu..pekelná kombinace, taky to někdy zkuste :D No a ete mě pobavilo, co řikal bratřík..mu povídám:"Proč máš na křivo skřín?" a odpověd zněla:"Protože jsem inteligentní!" :D pak jsme šly s Luckou po městě, jí to vyprávim a tam stojej tři namyšlený fifleny a-odposlouhcávat cizí hovory není slušné!!!-a pak hned začly:"twlé to je kráva!" prostě jsou totálně sdivný ..bleff!

Ttakže já už budu radši končit, pče je to už dcl dlouhé a nvm komu, by se to chtělo číst..možná tak Michalovi žeo ty :D věrný čtenář :) tak paa ..bratr taj něco jede a Alíš Fiš(to jsem ted vymyslela, pče je to náš pejsek Alíšek Fišar:D) pozdravuje..haf! tak pa, někomu už dobrou :)

Tak na týhle akci jsem byla včera..at žije hippies!!!

23. srpna 2009 v 15:01 | Therushka


Tento plakát jsem sebrala tátovi, mam doma :)

NA týhle akcičce hrála aj tátova kapelka 5Kg :
 
 

Reklama